Ranking kont osobistych - październik 2015Konta osobiste

Obecna oferta rachunków bankowych dostępnych na rynku jest bardzo bogata, a same konta oferują nam coraz więcej możliwości.

Poniższy ranking kont osobistych powstał, aby ułatwić Ci wybór konta, które będzie możliwie najlepiej spełniało Twoje potrzeby. Znajdziesz tutaj szczegółowe porównanie najlepszych kont bankowych na polskim rynku.

W niniejszym rankingu kont osobistych rachunki oceniono pod kątem kryteriów:
- całkowite opłaty za konto,
- opinie użytkowników,
- promocje i bonusy.

Bank Smart
SMART Konto
Sprawdź konto
ing bank konto osobiste
Konto Direct
Sprawdź konto
mBank eKonto mobilne
eKonto mobilne
Sprawdź konto
konto 360
Konto 360
Sprawdź konto
Bank BPH Lubię to! Konto
Lubię to! Konto
Sprawdź konto
Volkswagen Bank direct
Konto e-direct
Sprawdź konto
inteligo konto osobiste
Konto osobiste
Sprawdź konto
Raiffeisen Polbank Wymarzone Konto Osobiste
Wymarzone Konto
Sprawdź konto
TM Usługi Bankowe
T-Mobile Konto
Sprawdź konto
PKO Konto dla Młodych
Konto za Zero
Sprawdź konto
Konto Rozsadne Alior Bank
Konto Rozsądne
Sprawdź konto
BNP Paribas iKonto
iKonto
Sprawdź konto
credit agricole
Konto PROSTO oszczędzające
Sprawdź konto
citi handlowy
Citi Priority
Sprawdź konto
konto osobiste Getin UP
Getin UP
Sprawdź konto
BZWBK
Konto Godne Polecenia
Sprawdź konto
1. ING: Opłata nie jest pobierana jeżeli dokonano transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę: minimum 200 zł w okresie miesiąca liczonego od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca.
2. mBank: Opłata za kartę nie jest pobierana jeśli zostanie dokonana dowolna liczbę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł.
3. Inteligo: Opłata nie jest pobierana jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za poprzedni okres miesięczny przekracza 99,99 zł.
4. Millennium: Zwolnienie z opłat (0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie) otrzymasz, jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje miesięczne wpływy na konto wynosiły łącznie min. 1 000 zł oraz została dokonana i zaksięgowana min. 1 płatność bezgotówkowa kartą do konta 360.
5. T-Mobile: Od 1 czerwca 2015 r. opłata za kartę do konta nie będzie pobierana, jeśli zostanie dokonane transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie; w przeciwnym razie 6 zł/mies.
6. PKO BP: Wystarczy mieć kartę debetową by być zwolnionym z opłaty za prowadzenie; w przeciwnym razie 6,90 zł/mies.
7. PKO BP: W przypadku dokonania operacji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł opłata nie jest pobierana; w przeciwnym razie 3,90 zł/mies., gdy dokonano operacji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 100 zł, ale nie więcej niż 300 zł lub 6,90 zł/mies. gdy dokonano operacji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę niższą niż 100 zł.
8. Alior: Zwolnienie z opłat ma miejsce przy regularnych wpływach z tytułu wynagrodzenia, stypendium, emerytury bądź renty.
9. BNP: 0 zł za prowadzenie, jeśli miesięczne wpływy na konto wyniosą przynajmniej 1000 zł; w przeciwnym przypadku: 9 zł.
10. BNP: Opłata za kartę nie jest pobierana gdy transakcje bezgotówkowe wyniosą min. 200 zł miesięcznie lub klient posiada kartę kredytową.
11. Citi: Opłata nie jest pobierana gdy min. wpływ wynosi 5000 PLN.
12. Getin: Opłata nie jest pobierana jeśli w cišgu miesiąca kalendarzowego zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe dokonane kartą oraz płatności dokonane aplikacją iKasa na łączną kwotę min. 300 zł .
13. Getin: Opłata za kartę wyniesie 2.99 zł jeśli w ciągu miesiąca kalendarzowego zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe dokonane kartą oraz płatności dokonane aplikacją iKasa na łączną kwotę min. 300 zł.
14. BPH: Opłata nie jest pobierana jeżeli w danym miesiącu wykona się min. 4 transakcje kartą, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 PLN.
Banki 19.10.2015